Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
4:1
Biała Gwiazda Krasice
Sokół Wręczyca Wielka
6:1
Sparta Nowa Wieś
Oksza Łobodno
5:2
Liswarta Popów
Ajaks Częstochowa
0:4
Victoria Częstochowa
Płomień Częstochowa
4:0
Błękitni Libidza
Płomień Czarny Las
3:3
Orlik Blachownia
Grom Miedźno
3:0
Kmicic Kruszyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
1:2
Naprzód Ostrowy
Sparta Nowa Wieś
0:3*
Płomień Częstochowa
Biała Gwiazda Krasice
1:2
Ajaks Częstochowa
Liswarta Popów
1:2
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
1:1
Płomień Czarny Las
Kmicic Kruszyna
3:2
Sokół Wręczyca Wielka
Victoria Częstochowa
6:0
Grom Miedźno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
5:1
Sparta Nowa Wieś
Sokół Wręczyca Wielka
0:9
Victoria Częstochowa
Grom Miedźno
1:5
Biała Gwiazda Krasice
Ajaks Częstochowa
3:1
Orlik Blachownia
Płomień Częstochowa
3:1
Kmicic Kruszyna
Płomień Czarny Las
2:2
Liswarta Popów
Naprzód Ostrowy
1:5
Oksza Łobodno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
4:2
Sparta Nowa Wieś
Oksza Łobodno
9:0
Ajaks Częstochowa
Płomień Częstochowa
3:9
Victoria Częstochowa
Płomień Czarny Las
4:8
Naprzód Ostrowy
Orlik Blachownia
0:2
Grom Miedźno
Biała Gwiazda Krasice
4:1
Sokół Wręczyca Wielka
Kmicic Kruszyna
2:1
Błękitni Libidza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Orlik Blachownia
Sparta Nowa Wieś
1:3
Kmicic Kruszyna
Błękitni Libidza
0:5
Victoria Częstochowa
Ajaks Częstochowa
2:0
Płomień Czarny Las
Płomień Częstochowa
4:5
Biała Gwiazda Krasice
Grom Miedźno
2:1
Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy
0:2
Liswarta Popów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Częstochowa
6:1
Sparta Nowa Wieś
Naprzód Ostrowy
1:2
Ajaks Częstochowa
Orlik Blachownia
1:1
Płomień Częstochowa
Biała Gwiazda Krasice
3:2
Błękitni Libidza
Liswarta Popów
5:1
Kmicic Kruszyna
Oksza Łobodno
0:2
Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Czarny Las
1:2
Grom Miedźno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
4:4
Biała Gwiazda Krasice
Błękitni Libidza
1:3
Orlik Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Płomień Czarny Las
Ajaks Częstochowa
2:2
Liswarta Popów
Płomień Częstochowa
1:0
Oksza Łobodno
Grom Miedźno
3:4
Naprzód Ostrowy
Kmicic Kruszyna
2:3
Victoria Częstochowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Gwiazda Krasice
0:3
Kmicic Kruszyna
Liswarta Popów
0:3
Victoria Częstochowa
Oksza Łobodno
4:0
Błękitni Libidza
Ajaks Częstochowa
2:0
Grom Miedźno
Płomień Czarny Las
4:4
Płomień Częstochowa
Naprzód Ostrowy
1:0
Sokół Wręczyca Wielka
Orlik Blachownia
1:1
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
- : -
Płomień Czarny Las
Grom Miedźno
- : -
Liswarta Popów
Kmicic Kruszyna
- : -
Orlik Blachownia
Płomień Częstochowa
- : -
Naprzód Ostrowy
Sparta Nowa Wieś
- : -
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
- : -
Ajaks Częstochowa
Victoria Częstochowa
- : -
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
- : -
Błękitni Libidza
Liswarta Popów
- : -
Biała Gwiazda Krasice
Oksza Łobodno
- : -
Kmicic Kruszyna
Grom Miedźno
- : -
Sokół Wręczyca Wielka
Ajaks Częstochowa
- : -
Płomień Częstochowa
Płomień Czarny Las
- : -
Sparta Nowa Wieś
Orlik Blachownia
- : -
Victoria Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?