Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
4:1
Biała Gwiazda Krasice
Sokół Wręczyca Wielka
6:1
Sparta Nowa Wieś
Oksza Łobodno
5:2
Liswarta Popów
Ajaks Częstochowa
0:4
Victoria Częstochowa
Płomień Częstochowa
4:0
Błękitni Libidza
Płomień Czarny Las
3:3
Orlik Blachownia
Grom Miedźno
3:0
Kmicic Kruszyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
1:2
Naprzód Ostrowy
Sparta Nowa Wieś
1:0
Płomień Częstochowa
Biała Gwiazda Krasice
1:2
Ajaks Częstochowa
Liswarta Popów
1:2
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
1:1
Płomień Czarny Las
Kmicic Kruszyna
3:2
Sokół Wręczyca Wielka
Victoria Częstochowa
6:0
Grom Miedźno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
5:1
Sparta Nowa Wieś
Sokół Wręczyca Wielka
0:9
Victoria Częstochowa
Grom Miedźno
1:5
Biała Gwiazda Krasice
Ajaks Częstochowa
3:1
Orlik Blachownia
Płomień Częstochowa
3:1
Kmicic Kruszyna
Płomień Czarny Las
2:2
Liswarta Popów
Naprzód Ostrowy
1:5
Oksza Łobodno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
4:2
Sparta Nowa Wieś
Oksza Łobodno
9:0
Ajaks Częstochowa
Płomień Częstochowa
3:9
Victoria Częstochowa
Płomień Czarny Las
4:8
Naprzód Ostrowy
Orlik Blachownia
0:2
Grom Miedźno
Biała Gwiazda Krasice
4:1
Sokół Wręczyca Wielka
Kmicic Kruszyna
2:1
Błękitni Libidza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Orlik Blachownia
Sparta Nowa Wieś
1:3
Kmicic Kruszyna
Błękitni Libidza
0:5
Victoria Częstochowa
Ajaks Częstochowa
2:0
Płomień Czarny Las
Płomień Częstochowa
4:5
Biała Gwiazda Krasice
Grom Miedźno
2:1
Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy
0:2
Liswarta Popów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Częstochowa
6:1
Sparta Nowa Wieś
Naprzód Ostrowy
1:2
Ajaks Częstochowa
Orlik Blachownia
1:1
Płomień Częstochowa
Biała Gwiazda Krasice
3:2
Błękitni Libidza
Liswarta Popów
5:1
Kmicic Kruszyna
Oksza Łobodno
0:2
Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Czarny Las
1:2
Grom Miedźno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
4:4
Biała Gwiazda Krasice
Błękitni Libidza
1:3
Orlik Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
1:2
Płomień Czarny Las
Ajaks Częstochowa
2:2
Liswarta Popów
Płomień Częstochowa
1:0
Oksza Łobodno
Grom Miedźno
3:4
Naprzód Ostrowy
Kmicic Kruszyna
2:3
Victoria Częstochowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Gwiazda Krasice
0:3
Kmicic Kruszyna
Liswarta Popów
0:3
Victoria Częstochowa
Oksza Łobodno
4:0
Błękitni Libidza
Ajaks Częstochowa
2:0
Grom Miedźno
Płomień Czarny Las
4:4
Płomień Częstochowa
Naprzód Ostrowy
1:0
Sokół Wręczyca Wielka
Orlik Blachownia
1:1
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
1:0
Płomień Czarny Las
Grom Miedźno
0:1
Liswarta Popów
Kmicic Kruszyna
3:0
Orlik Blachownia
Płomień Częstochowa
7:1
Naprzód Ostrowy
Sparta Nowa Wieś
3:5
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
2:3
Ajaks Częstochowa
Victoria Częstochowa
9:1
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
2:0
Błękitni Libidza
Liswarta Popów
7:2
Biała Gwiazda Krasice
Oksza Łobodno
5:0
Kmicic Kruszyna
Grom Miedźno
3:0
Sokół Wręczyca Wielka
Ajaks Częstochowa
1:3
Płomień Częstochowa
Orlik Blachownia
1:3
Victoria Częstochowa
Płomień Czarny Las
7:0
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
1:0
Naprzód Ostrowy
Biała Gwiazda Krasice
2:5
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
2:2
Ajaks Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka
5:3
Liswarta Popów
Victoria Częstochowa
2:1
Oksza Łobodno
Płomień Częstochowa
4:0
Grom Miedźno
Kmicic Kruszyna
2:1
Płomień Czarny Las
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Popów
3:1
Orlik Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka
1:1
Płomień Częstochowa
Oksza Łobodno
4:1
Biała Gwiazda Krasice
Grom Miedźno
1:1
Błękitni Libidza
Ajaks Częstochowa
6:0
Sparta Nowa Wieś
Naprzód Ostrowy
2:0
Kmicic Kruszyna
Płomień Czarny Las
1:5
Victoria Częstochowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
1:3
Oksza Łobodno
Sparta Nowa Wieś
2:3
Grom Miedźno
Biała Gwiazda Krasice
3:1
Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza
3:5
Sokół Wręczyca Wielka
Kmicic Kruszyna
3:2
Ajaks Częstochowa
Victoria Częstochowa
8:1
Naprzód Ostrowy
Płomień Częstochowa
5:1
Liswarta Popów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kmicic Kruszyna
3:3
Grom Miedźno
Orlik Blachownia
0:2
Płomień Czarny Las
Sparta Nowa Wieś
1:1
Sokół Wręczyca Wielka
Biała Gwiazda Krasice
3:3
Naprzód Ostrowy
Błękitni Libidza
3:3
Płomień Częstochowa
Liswarta Popów
0:1
Oksza Łobodno
Victoria Częstochowa
0:1
Ajaks Częstochowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
2:2
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
1:5
Liswarta Popów
Sokół Wręczyca Wielka
1:1
Kmicic Kruszyna
Ajaks Częstochowa
4:2
Biała Gwiazda Krasice
Płomień Częstochowa
6:0
Sparta Nowa Wieś
Płomień Czarny Las
1:1
Oksza Łobodno
Grom Miedźno
1:3
Victoria Częstochowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
0:2
Ajaks Częstochowa
Sparta Nowa Wieś
2:1
Błękitni Libidza
Biała Gwiazda Krasice
1:1
Grom Miedźno
Liswarta Popów
4:1
Płomień Czarny Las
Oksza Łobodno
3:1
Naprzód Ostrowy
Kmicic Kruszyna
0:2
Płomień Częstochowa
Victoria Częstochowa
5:0
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
1:2
Płomień Czarny Las
Sparta Nowa Wieś
0:3
Liswarta Popów
Błękitni Libidza
4:0
Kmicic Kruszyna
Sokół Wręczyca Wielka
1:3
Biała Gwiazda Krasice
Grom Miedźno
3:1
Orlik Blachownia
Ajaks Częstochowa
0:2
Oksza Łobodno
Victoria Częstochowa
3:1
Płomień Częstochowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
1:4
Sokół Wręczyca Wielka
Biała Gwiazda Krasice
2:2
Płomień Częstochowa
Liswarta Popów
1:1
Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno
4:0
Grom Miedźno
Kmicic Kruszyna
2:4
Sparta Nowa Wieś
Płomień Czarny Las
3:0
Ajaks Częstochowa
Victoria Częstochowa
5:0
Błękitni Libidza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Częstochowa
4:0
Orlik Blachownia
Błękitni Libidza
4:6
Biała Gwiazda Krasice
Sparta Nowa Wieś
1:4
Victoria Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka
1:3
Oksza Łobodno
Kmicic Kruszyna
3:7
Liswarta Popów
Ajaks Częstochowa
5:1
Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno
2:3
Płomień Czarny Las
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
2:1
Grom Miedźno
Liswarta Popów
4:1
Ajaks Częstochowa
Oksza Łobodno
0:4
Płomień Częstochowa
Victoria Częstochowa
7:1
Kmicic Kruszyna
Płomień Czarny Las
5:1
Sokół Wręczyca Wielka
Orlik Blachownia
1:1
Błękitni Libidza
Biała Gwiazda Krasice
5:3
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
2:4
Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka
5:3
Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno
1:0
Ajaks Częstochowa
Kmicic Kruszyna
3:3
Biała Gwiazda Krasice
Victoria Częstochowa
2:2
Liswarta Popów
Płomień Częstochowa
3:0
Płomień Czarny Las
Sparta Nowa Wieś
4:3
Orlik Blachownia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
0:3
Płomień Częstochowa
Orlik Blachownia
2:1
Kmicic Kruszyna
Biała Gwiazda Krasice
0:4
Victoria Częstochowa
Liswarta Popów
3:1
Grom Miedźno
Oksza Łobodno
4:0
Sparta Nowa Wieś
Ajaks Częstochowa
2:3
Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Czarny Las
3:1
Błękitni Libidza
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Libidza
5:0
Naprzód Ostrowy
Sparta Nowa Wieś
3:1
Płomień Czarny Las
Sokół Wręczyca Wielka
2:0
Grom Miedźno
Kmicic Kruszyna
0:5
Oksza Łobodno
Victoria Częstochowa
7:2
Orlik Blachownia
Płomień Częstochowa
3:2
Ajaks Częstochowa
Biała Gwiazda Krasice
3:1
Liswarta Popów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ostrowy
3:0
Sparta Nowa Wieś
Orlik Blachownia
1:0
Biała Gwiazda Krasice
Liswarta Popów
2:1
Sokół Wręczyca Wielka
Oksza Łobodno
1:3
Victoria Częstochowa
Ajaks Częstochowa
2:1
Błękitni Libidza
Płomień Częstochowa
2:1
Grom Miedźno
Płomień Czarny Las
1:3
Kmicic Kruszyna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
2:4
Liswarta Popów
Sparta Nowa Wieś
4:4
Ajaks Częstochowa
Biała Gwiazda Krasice
1:2
Oksza Łobodno
Błękitni Libidza
5:1
Grom Miedźno
Kmicic Kruszyna
6:2
Naprzód Ostrowy
Victoria Częstochowa
8:0
Płomień Czarny Las
Płomień Częstochowa
7:1
Sokół Wręczyca Wielka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czarny Las
1:4
Biała Gwiazda Krasice
Naprzód Ostrowy
1:0
Victoria Częstochowa
Liswarta Popów
3:2
Płomień Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka
1:3
Błękitni Libidza
Oksza Łobodno
5:2
Orlik Blachownia
Grom Miedźno
2:2
Sparta Nowa Wieś
Ajaks Częstochowa
6:0
Kmicic Kruszyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?