Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Blachownia
1:2
Laguna Mstów
Grom Poczesna
0:0
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
Lelovia Lelów
2:2
Warta Myszków (b)
MKS ii Myszków
2:2
Orły Kusięta (b)
GKS Koziegłowy
6:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Blachownia
0:0
GKS Koziegłowy
Grom Poczesna
2:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków (b)
0:4
MKS ii Myszków
Laguna Mstów
5:1
Orły Kusięta (b)
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
4:2
Lelovia Lelów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS ii Myszków
5:1
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
Grom Poczesna
3:1
Pogoń Blachownia
Orły Kusięta (b)
0:1
Warta Myszków (b)
Lelovia Lelów
6:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
GKS Koziegłowy
2:0
Laguna Mstów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:1
MKS ii Myszków
Pogoń Blachownia
5:3
Lelovia Lelów
Laguna Mstów
4:2
Warta Myszków (b)
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
6:0
Orły Kusięta (b)
GKS Koziegłowy
4:3
Grom Poczesna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
2:2
Laguna Mstów
Orły Kusięta (b)
0:3
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków (b)
1:5
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
Lelovia Lelów
1:6
GKS Koziegłowy
MKS ii Myszków
2:1
Pogoń Blachownia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Laguna Mstów
2:6
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
5:1
Warta Myszków (b)
Lelovia Lelów
3:2
Grom Poczesna
Pogoń Blachownia
5:1
Orły Kusięta (b)
GKS Koziegłowy
5:4
MKS ii Myszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lelovia Lelów
4:3
Laguna Mstów
Orły Kusięta (b)
0:2
GKS Koziegłowy
Warta Myszków (b)
2:3
Pogoń Blachownia
MKS ii Myszków
1:2
Grom Poczesna
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
3:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
3:1
Orły Kusięta (b)
Lelovia Lelów
2:8
MKS ii Myszków
Pogoń Blachownia
1:1
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
Laguna Mstów
6:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
GKS Koziegłowy
9:1
Warta Myszków (b)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
3:0
GKS Koziegłowy
Warta Myszków (b)
2:0
Grom Poczesna
Orły Kusięta (b)
6:4
Lelovia Lelów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:1
Pogoń Blachownia
MKS ii Myszków
0:0
Laguna Mstów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
- : -
MKS ii Myszków
Warta Myszków (b)
- : -
Lelovia Lelów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
GKS Koziegłowy
Laguna Mstów
- : -
Pogoń Blachownia
Płomień Częstochowa /Kuźnica Marianowa/
- : -
Grom Poczesna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?