Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Blachownia
1:2
Laguna Mstów
Grom Poczesna
0:0
Płomień Częstochowa
Mała Panew Cynków (b)
6:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
MKS II Myszków
2:2
Orły Kusięta (b)
Lelovia Lelów
2:2
Warta Myszków (b)
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Blachownia
0:0
Mała Panew Cynków (b)
Warta Myszków (b)
1:4
MKS II Myszków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:2
Grom Poczesna
Laguna Mstów
5:1
Orły Kusięta (b)
Płomień Częstochowa
4:2
Lelovia Lelów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Myszków
5:1
Płomień Częstochowa
Grom Poczesna
3:1
KS Pogoń Blachownia
Mała Panew Cynków (b)
2:0
Laguna Mstów
Orły Kusięta (b)
0:1
Warta Myszków (b)
Lelovia Lelów
6:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Blachownia
5:3
Lelovia Lelów
Mała Panew Cynków (b)
4:3
Grom Poczesna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:1
MKS II Myszków
Laguna Mstów
4:2
Warta Myszków (b)
Płomień Częstochowa
6:0
Orły Kusięta (b)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
2:2
Laguna Mstów
MKS II Myszków
2:1
KS Pogoń Blachownia
Orły Kusięta (b)
0:3*
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków (b)
1:5
Płomień Częstochowa
Lelovia Lelów
1:6
Mała Panew Cynków (b)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Blachownia
5:1
Orły Kusięta (b)
Laguna Mstów
2:6
Płomień Częstochowa
Mała Panew Cynków (b)
5:4
MKS II Myszków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
5:1
Warta Myszków (b)
Lelovia Lelów
3:2
Grom Poczesna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Myszków
1:2
Grom Poczesna
Orły Kusięta (b)
0:2
Mała Panew Cynków (b)
Warta Myszków (b)
2:3
KS Pogoń Blachownia
Lelovia Lelów
4:3
Laguna Mstów
Płomień Częstochowa
3:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
3:1
Orły Kusięta (b)
KS Pogoń Blachownia
1:1
Płomień Częstochowa
Mała Panew Cynków (b)
9:1
Warta Myszków (b)
Lelovia Lelów
2:8
MKS II Myszków
Laguna Mstów
6:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Częstochowa
3:0
Mała Panew Cynków (b)
MKS II Myszków
0:0
Laguna Mstów
Orły Kusięta (b)
6:4
Lelovia Lelów
Warta Myszków (b)
2:0
Grom Poczesna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:1
KS Pogoń Blachownia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?