DZIEŃ DZIECKA W PŁOMIENIU

Dzień Dziecka w naszym Klubie obfitował w mnóstwo atrakcji. Wszystkie grupy spotkały się ze swoimi Trenerami.        Żaczki po intensywnej rozgrzewce, w której Eryk pomagał Trenerowi Maćkowi rozegrały między sobą mecz. Oj co to było za widowisko !!! Podobnie działo się w grupie E2. Chłopaki Trenera Artura również, podzieleni zostali na dwie drużyny i walczyli między sobą o zwycięstwo. Nasi Trampkarze, jak przystało na starszą młodzież "ostro" trenowali. Ile razy okrążyli boisko... a  obserwując Ich żonglerkę odnosiło się wrażenie, że piłkę przykleili do nogi !!!  Rocznik 2009 Trenera Krzyśka rozegrał sparing z UKS-em. Kiedy nasi młodzi zawodnicy trenowali Zarząd zajął się przygotowaniem dla Nich niespodzianek. Zapach grillowanej przez Prezesa kiełbaski roznosił się chyba po całej dzielnicy :) Na koniec bardzo intensywnego, świątecznego dnia, każdy zawodnik naszego klubu w prezencie otrzymał piękny kubek z logo Klubu, swoim imieniem oraz z podpisami naszych wspaniałych Trenerów oraz imienny breloczek klubowy - super pomysł naszego Zarządu!!