28.09.2019 E1 RKS RAKÓW - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 4:7

W meczu z Rakowem pokazaliśmy kibicom oglądającym mecz, że w naszym klubie szkolenie młodych zawodników idzie w bardzo dobrym kierunku. Wygraliśmy zasłużenie !!! Choć trenujemy w tygodniu 2 razy plus mecz i dokładamy zajęcia dodatkowe w mniejszych grupach w weekendy, to we wszystkich aspektach dzisiejszego meczu przewyższaliśmy gospodarzy.
Cieszy nas postawa naszych zawodników, bardzo dobrą współpracę drużyny skutecznie wykończyli: Nikola zdobywając 3 bramki Brajan - 2, po jednej Yechor i Ksawery który zdobył swoją pierwszą ligową bramkę.
Cała drużyna zasługuje na pochwałę, jednak postawa na boisku Jakuba Marchewki i Filipa Dębińskiego dziś była rewelacyjna i bezbłędna. Gratuluje Drużynie wygranej, która potwierdza że tylko regularna i konsekwentna praca przynosi efekty. !!!